Lekarze 

Agnieszka Ratajczak - alergolog, internista

lek. specjalista Ch. Wewnętrznych i Alergologii

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Specjalista II stopnia w zakresie chorób wewnętrznych oraz alergologii. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Zakładzie Alergologii Klinicznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Dodatkowo pracuje w Przychodni Medycyny Rodzinnej. Członkini Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, uczestniczka wielu zjazdów, szkoleń i konferencji, w tym Górnośląskiej i Wielkopolskiej Szkoły USG.  Izabela Kosowska - nefrolog

lek. specjalista Ch. Wewnętrznych i Nefrologii


Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Specjalista II stopnia w dziedzinie chorób wewnętrznych. W 2015 uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie nefrologii, kształcąc się i praktykując w Klinice Nefrologii PUM w Szczecinie. Od 17 lat opiekuje się pacjentami ze schyłkową niewydolnością nerek w Ośrodku Dializ w Stargardzie.

Robert Adam Klocek - reumatolog

lek. specjalista Ch. Wewnętrznych i Reumatologii.

Marcin Jaszczyk - ortopeda

dr n. med. specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu

W 2011 ukończył studia na Wydziale Lekarskim Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. W 2012 roku rozpoczął pracę na V Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Specjalistycznego Szpitala w Szczecinie-Zdunowie, gdzie obecnie kształci się i praktykuje wykonując zabiegi operacyjne w zakresie ortopedii i traumatologii, ze szczególnym uwzględnieniem zabiegów rekonstrukcyjnych w zakresie pourazowych ubytków tkanek miękkich. W roku 2017 uzyskał tytuł naukowy doktora nauk medycznych za przeprowadzone badania w zakresie redukcji utraty krwi przy protezoplastyce stawów biodrowych. Regularnie poszerza swoją wiedzę i umiejętności ortopedyczne oraz ultrasonograficzne biorąc udział w szkoleniach krajowych i zagranicznych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego.

  Dorota Cylka - diabetolog

   lek. specjalista Ch. Wewnętrznych i Diabetologii


Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Od 1995 roku Specjalista II stopnia w chorobach wewnętrznych. Zdobyła gruntowne doświadczenie w tej dziedzinie przez wieloletnią pracę w Oddziale Chorób Wewnętrznych w Stargardzie. Od 1998 roku specjalista II stopnia w zakresie
diabetologii, współpracująca z Kliniką Hipertensjologii, Diabetologii i Chorób Przemiany Materii w Szczecinie. Specjalizuje się w kompleksowym prowadzeniu chorych na cukrzycę wszystkich typów. Doświadczenie w leczeniu chorych na cukrzycę nabyła przez wieloletnią pracę w poradniach diabetologicznych Stargardzie i Drawsku Pomorskim. W kręgu zainteresowań leczenie osób z otyłością.


Podstawowe informacje


Wizyty można umawiać telefonicznie lub bezpośrednio w siedzibie przychodni.  Telefon  91 576 83 01  lub 535 028 286

Na wizytę pacjent powinien zabrać ze sobą dokumentację leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego oraz – o ile to możliwe – wyniki aktualnych badań.

Płatności za usługi medyczne realizowane są gotówką lub kartą w rejestracji.